אודות

אודות

ריקלמה פתרונות עסקיים בע"מ הוקמה במקור בשנת 2008 ע"י יאיר אילן, מהנדס תעשייה וניהול בהתמחות מערכות מידע ובוגר המכללה לקופירייטינג ופרסום של תרצה גרנות ACC.

בעבר היה מנכ"ל שותף במשרד פרסום בירושלים בשם "פארקינג סטודיו" שעסק בהפקה ובימוי של תשדידי רדיו ובהפקות דפוס שיווקיות. בהמשך עבד כמהנדס תעו"נ בחברת "אפלייד מטיריאלס", וכיועץ ומנהל פרוייקטים בחברת ROI - Management Consulting. בד בבד עבד במהלך השנים כפרילנס בתור יועץ שיווקי/אסטרטגי, עזר בפיתוח יזמויות עסקיות וכדי לשמור על אש הקריאייטיב - עסק תמיד בכתיבה יצירתית וקופירייטינג.

 

יאיר הינו יועץ עסקי ורכז מתנדבים בפרוייקט לעולים אנשי עסקים IBC של הסוכנות היהודית, יועץ מוסמך לעסקים קטנים ובינוניים במסגרת מרכזי מט"י השונים ( מרכז טיפוח יזמות ) , יועץ מוסמך מטעם משרד הקליטה, וחבר בלשכת היועצים העסקיים בישראל.

 

החברה הוקמה במטרה לתת מענה מקיף לכלל הבעיות והאתגרים העומדים בפני עסקים קטנים ובינוניים. צורך זה צף על פני השטח, מתוך הכרות של שנים עם עולם של בעלי עסקים, המתקשים במציאת גורם אחד, מולו ניתן לפרוש את בעיות העסק ולמצא את הפתרון ההולם עבורם, פתרון שיכול לעיתים להסתכם בכמה עצות קטנות שיחוללו את השינוי הגדול.

תמיד קל למצא מי שימכור לכם: שטחי פרסום, מחשבים, תוכנות מדף, עובדים... אבל מה שקשה למצא זה מי שיעזור לכם לעצור רגע ולחשוב האם זה כדאי, ואיך מחברים בין כל הדברים? לעיתים קרובות כל מה שבעל עסק קטן/בינוני שאינו מוקף בסמנכ"לים זקוק לו, היא אותה אוזן קשבת ודעה מקצועית נוספת, שתהיה יד ימינו בעשיית השינוי בדרך להצלחה.

 

בשביל זה הוקמה ריקלמה - להקשיב, להבין, לנתח, לתת כמה עצות טובות ולעזור ליישם את השינוי!

צרו קשר עוד היום, ונבחן ביחד איך אנו יכולים לעזור לכם...

 

מה זה "ריקלמה"?

"איזו ריקלמה יפה" הייתה סבתא חיה מציינת בהתלהבות מסרט פרסומת כלשהו, שהצליח אחת לכמה חודשים להעיר את קופסת האלקטרוניקה בפרץ יצירתיות שלא נראה כמותו מאז שהמציאו את חביתוש. לפרטים נוספים לחצו על הלינק...