תחומי פעילות >> יעוץ שיווקי >> בניית תוכנית עסקית / תוכנית שיווקית

יעוץ שיווקי - בניית תוכנית עסקית / תוכנית שיווקית


בריקלמה נבנה עבורכם תוכנית עסקית המותאמת לצרכי העסק המתפתח או הקיים.

תוכנית עסקית היא לא רק תוצאה של נייר כתוב - תוכנית עסקית היא מסע של סיעור מוחות מקיף אודות העסק שלכם - המביא אתכם בסופו של המסע לנקודת החלטה באם הרעיון המקורי, או רעיוןהפיתוח העסקי הוא נכון ורווחי על פי ההערכות או שנראה כי לא שווה להשקיע בו.

 

תוכנית עסקית לעסק חדש / יזמות עסקית

לתוכנית עסקית מטרות רבות במסלול חייו של עסק. בראש ובראשונה תוכנית עסקית משמשת ליזמים המעוניינים לבחון הקמתו של עסק חדש עבור עצמם, ובעיקר עבור משקיעים פוטנציאלים.

סעיפיה של תוכנית עסקית שכזו, צריכים להתאים למוצר או לשירות המדובר, וכמובן להתאים לקהל המשקיעים שעשויים להתעניין ביזמות המתפתחת. לרוב תוכניות עסקיות לעסק בהקמה יכילו את כלל הפרקים של תוכנית עסקית סטנדרטית הכוללים פרקים שיווקיים, אסטרטגיים, תפעוליים ופיננסים. אך עם זאת יהיו ממצים וענייניים כדי לא לשעמם את המשקיעים.

 

בנייה ועדכון של תוכנית עסקית לעסק קיים

תוכנית עסקית לעסק קיים המעוניין לבחון את יכולותיו או רוצה להתפתח בכיוונים עסקיים, תכיל לרוב רק את הפרקים הרלוונטים עבורו, ואף עשוייה להכיל פרק אחד בלבד שיהווה עבורנו את סיעור המוחות הדרוש לחשיבה מסודרת אודות הפיתוח החדש.

הדוגמה הנפוצה ביותר לכך היא הגדרת אסטסטגיה שיווקית, שהיא בעצם אחד מהפרקים המרכזיים והחשובים בתהליך כתיבה של תוכנית עסקית סטנדרטית.

 

יש לנו את היכולת לצאת אתכם למסע של סיעור מוחין לכתיבת תוכנית עסקית ובחינת הרעיון השיווקי שלכם משלב הרעיון ועד השלב שבו נבחן את כדאיות המשך פיתוח הרעיון.

תוכנית עסקית טובה, יכולה לגרום לגיוס של עשרות או מאות אלפי דולרים, ויכולה גם לחסוך זמן רב וכסף רב בכך שנמנע פיתוח מוצר שיכלנו מראש לצפות שאינו רווחי.

 

לפרטים נוספים אודות כתיבת תוכנית עסקית צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם!