תחומי פעילות >> בית חם לעסקים קטנים >> יעוץ עסקי / יעוץ שיווקי

בית חם לעסקים קטנים - יעוץ עסקי / יעוץ שיווקי

זקוקים להברקה שיווקית? הגדלת מכירות? מחפשים עזרה בהרמת פרוייקט חדש?

עייפתם מניירת אינסופית וזקוקים לכלי ניהול? נמאס לכם לשלם למפרסמים מבלי למדוד את אפקטיביות הפרסום?

בריקלמה אנו מתמחים במתן פתרונות כוללים, במגון רחב של תחומים, שיהפכו את העסק שלכם למוביל בתחומו. מחקרים רבים מראים כי בעלי עסקים קטנים לא תמיד מודעים לאפשרויות העומדות בפניהם לשיפור יכולות העסק, הן מבחינה שיווקית והן מבחינה תפעולית. גם אלו המודעים לבעיות, מתקשים במציאת גורם אחד, אשר יוכל לענות על צרכיהם באיתור הבעיה ובמציאת הפתרונות הטובים ביותר עבורה.

 

בעל/ת עסק - כל הפתרונות שחיפשת תחת קורת גג אחת!

ריקלמה זה בדיוק מה שחיפשתם - חברת ייעוץ לעסקים קטנים! אצלנו לא תשמעו משפט כגון "מצטערים, זה קטן מדי עבורנו". בריקלמה כל משימה היא פרוייקט, וכל פרוייקט הוא משימה שיש להצליח בה - החל משעת ייעוץ אחת ועד פרוייקט בהיקף שנתי.

בריקלמה אנו יודעים כי כל בעיה הנראית לעין, מורכבת ממספר בעיות הקיימות מתחת לפני השטח ודרושות ניתוח והבנה של תהליכי העבודה בעסק. לאחר איתור מקורן של הבעיות והקשיים, נדרשים לרוב מגוון רחב של פתרונות הנוגעים במהות הקושי בכל תהליך ועל כן נפרשים על-פני תחומים רבים כגון: הגדלת מכירות, שיפור רווחיות והתייעלות העסק, הגדרת אסטרטגיה שיווקית ומיתוג, ניהול הפרסום, קופירייטינג, פיתוח מערכות מידע לניהול ובקרה ועוד...

 

תהליך עבודה ממוקד ויעיל למימוש פוטנציאל העסק

כל תהליך עבודה בריקלמה מתחיל בבחינה מהירה וקצרה של העסק בהתאם לבעיות ואתגרים שהוצבו בפנינו. לאחר מכן, נמליץ בפניכם על ההמלצות לשיפורן תוך שימוש במגוון הרחב של הפתרונות העסקיים העומדים לרשותנו. בסופו של התהליך, נבנה ביחד אתכם את התוכנית שתוביל אתכם למימוש הפוטנציאל והשגת יעדי ההצלחה.

היקף הפרוייקט תלוי בצרכי העסק ובמטרות העומדות בפניכם - אנו מבצעים פרוייקטים ממוקדים בהיקף שעות נמוך ועד ליווי שוטף של העסק לאורך השנה.

 

לפרטים נוספים וקבלת רעיונות לשיפור יכולות העסק צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם!