תחומי פעילות >> יעוץ עסקי

יעוץ עסקי

חברת ריקלמה הינה היועץ העסקי האישי שלכם ומשמשת כחברת יעוץ עסקי לעסקים קטנים ובינוניים.

אנו מספקים שירותי ייעוץ במגוון רחב של תחומים הנוגעים בעולמם העסקי השוטף של כל עסק קטן, בינוני או גדול ככל שיהיה: פיתוח עסקי, כתיבת תוכניות עסקיות, ניתוח תהליכים  והגדלת פוטנציאל העסק,  הגדרת אסטרטגיה עסקית, הובלת תהליכי התייעלות עסקית, הגדלת רווחיות העסק, הגדלת מכירות ועוד ועוד.

כל תהליך עבודה עם ריקלמה מתחיל בפגישה עם יועץ עסקי, במטרה למפות במדוייק את צרכי העסק שלכם , ולספק לכם את הפתרון החסכוני, היעיל והאפקטיבי ביותר בשבילכם.

ברשותנו כלי עבודה רבים שיעזרו לנו בשלב הראשון להצביע על האפשרויות לשיפור, ואף בהמשך לממש וליישם את ההמלצות הללו באמצעת מגוון פתרונות עסקיים העומדים לרשותנו.

 

תחומי פעילות עיקריים בתחום יעוץ עסקי:

 

פתרונות ניהול לעסקים קטנים

בריקלמה נדע להתאים לכם את פתרונות המחשוב המתאימים לכם ובעלויות המתאימות לכם. באפשרותנו לאפיין ולבנות עבורכם מערכות ניהול ובקרה לעסקים קטנים, בעלויות נמוכות, המבוססות אקסל ( EXCEL ), אקסס ( ACCESS ) , ומערכות מבוססות אינטרנט ( WEB ).

אסטרטגיה עסקית ופיתוח עסקי

העסק תקוע? לא מתחדש? צועד במקום חסר מוטיבציה? בריקלמה מביטים אתכם רחוק, ומראים לכם את הדרך להגיע אף רחוק יותר. בריקלמה נלווה אתכם בתהליך הפיתוח עסקי הכולל הגדרת האסטרטגיה העסקית של העסק שלכם ובחירת הדרכים המתאימות ביותר ליישומה. היצירתיות עלינו!

התייעלות עסקית: ייעול תהליכים, שיפור תהליכים ושיפור רווחיות העסק

אנו בריקלמה מספקים פתרונות ייעול שבסופו של דבר ישפרו את רווחיות העסק שלכם! תהליך ההתיעלות חוסך לכם כסף רב, ואף נותן לעסק בסיס איתן להתמודדות עתידית עם גידול במכירות.

חדשנות עסקית - מייצרים רעיונות שיגדילו את רווחיות העסק שלך!

עסק שאינו מחדש ומתחדש בעצם הולך אחורה.....רעיון יצירתי אחד יחסוך אלפי מילים במקרה הטוב, ואלפי שקלים במקרה הטוב יותר! בריקלמה נחשוב ביחד אתכם על רעיונות קטנים וגדולים שיובילו להתייעלות העסק ולהגדלת ההכנסות שלכם!