תחומי פעילות >> יעוץ עסקי >> חדשנות עסקית - מייצרים רעיונות שיגדילו את רווחיות העסק שלך!

יעוץ עסקי - חדשנות עסקית - מייצרים רעיונות שיגדילו את רווחיות העסק שלך!

 

בריקלמה נחשוב ביחד אתכם על רעיונות קטנים וגדולים שיובילו להתייעלות העסק ולהגדלת ההכנסות שלכם!

רעיונות תפעוליים, פיננסים, עסקיים, שיווקיים, קופירייטינג ובעצם - השמיים הם הגבול....

אנו מאמינים כי מציאת הדרכים היצירתיות והחדשניות לפעילות העסק בכל תחום שיש בו קושי, זו בדיוק הדרך להתמודד מול המתחרים שלכם, מול הקבעונות שלכם ומול הרגלים של שנים שכבר הושרשו בעובדים שלכם ותלויים כמו משקולת על גב ההתפתחות העסקית של העסק שלכם.

 

רוצים דוגמאות?

ראו לעיתים כמה זה פשוט: מה דעתכם להוציא רמקולים החוצה בעלות של 100 ש"ח כדי למשוך תשומת לב של עוברים ושבים? מה דעתכם לעשות כרטיסייה של 5 תספורות והשישית חינם כדי לשמר לקוחות? ומה עם להחליף את בקבוקי השתיה של העובדים לליטר וחצי כדי לחסוך עלויות? או לקנות מספריים ל-50 עובדים שלכם כדי שיחתכו את סרט הפלסטיק מהר יותר ומבלי לקרוע את הידיים? 

 

ומה לגבי השיווק? 

הדרך לחיסכון כספי בהוצאות השיווק מתחילה ברעיונות שיווקיים מקוריים, ממוקדים ומותאמים לצרכי העסק. הדרך לקמפיין אפקטיבי ממשיכה דרך מיקוד המסרים ללקוח, עדלמציאת הדרך היצירתית והחדה ביותר להעברת מסרים אלו.

תהליך השיווק אצלנו מתחיל במיפוי האסטרטגיה השיווקית של העסק. שילוב של מיקוד המוצרים / שירותים שלכם, יחד עם מיפוי קהלי היעד והייחודיות של כל מוצר עבור קהל היעד, יגדיר לנו את הבריף השיווקי שיעזור לנו להפליג בספינת הדמיון למציאת הקונספט היצירתי להעברת המסרים לאותו קהל יעד.