תחומי פעילות >> יעוץ שיווקי

יעוץ שיווקי

בריקלמה פתרונות עסקיים בע"מ אנו מתמחים ביעוץ, פיתוח וניהול פתרונות שיווק לעסקים קטנים ובינוניים.

בתהליך של עבודה משותפת נמצא עבורכם את הפתרונות השיווקיים המתאימים בדיוק לעסק שלכם בעבור מגוון רחב של נושאים: אם מדובר ביזמות חדשה, בעסק בהקמה או בעסק קיים שמחפש לשטוף פנים ולהתרענן.

 

בריקלמה, כל פעילות של יעוץ שיווקי מתחילה באפיון התכל'ס

אז מה אנחנו רוצים ומה בעצם אנחנו מבקשים להשיג? את זאת נצטרך להגדיר ובכך נצטרך להתמקד.

לאחר שהבנו את השלב המעשי ואנו מכירים במטרות העומדות לפנינו מבחינה שיווקית, נוכל להגיע ביחד לחלק היצירתי של התהליך ולמצא את הדרך המקורית והזולה ביותר בכדי להגיע ללקוח הפונטציאלי הבא.

לאחר שלב האפיון, יהיו מונחות בפניכם כל הפעולות השיוקיות הדרושות להגדלת מכירות העסק, ואתם אלו שתחליטו מה תוכלו לעשות בעצמיכם, ובמה תצטרכו את העזרה שלנו.

 

שיווק עסקים קטנים היא לא מילה גסה! גם לעסק קטן מגיע לחשוב קצת על המטרות השיווקיות שלו, לרצות לפתוח שווקים חדשים, לשמר לקוחות קיימים ו/או לרצות להתרענן ולהתחדש.

בשביל זה אנחנו פה - בשביל להקשיב, להבין, לבדוק, לתת עצות אפקטיביות ויצירתיות וכמובן - להגדיל עבורכם את המכירות שלכם!

לפרטים נוספים אנא צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם

 

תחומי פעילות עיקריים בתחום יעוץ שיווקי:

 

אסטרטגיה שיווקית ומיתוג

על מנת למצא את דרכי השיווק המקוריות, החסכוניות והמתאימות ביותר עבורכם, יש צורך בהגדרת האסטרטגיה השיווקית שלכם. כחלק מהגדרת האסטרטגיה השיווקית, נגדיר את מיתוג ומיצוב העסק, ונבנה את התשתיות ליישום האסטרטגיה השיווקית.

פרסום בגוגל ושיווק באינטרנט

מגוון רחב של שירותים בתחום האינטרנט: אבחון שיווקי של אתרים, יעוץ לשיווק באינטרנט וניהול מסעות פרסום לרבות פרסום בגוגל ADWORDS, פייסבוק ועוד, ניוזלטרים, ניהול רשימת תפוצה, קידום אתרים ( SEO ), כתיבת שיווקית לאתרים ועוד.

ניהול הפרסום / פרסום לעסקים קטנים

ניהול הפרסום עבור עסקים קטנים ובינוניים - ניהול תקציב פרסום, בניית תוכנית שנתית לפרסום, מדידת אפקטיביות, ניהול קמפיינים, יעוץ קריאטיבי, קופירייטינג, הפקה ועוד...

בניית תוכנית עסקית / תוכנית שיווקית

בניית תוכניות עסקיות לעסקים חדשים, ליזמויות עסקיות ולעסקים הנמצאים בתהליך פיתוח עסקי. תוכנית עסקית טובה יכולה לגייס מאות אלפי דולרים או לחסוך מליונים כאשר נמנע השקעה בפיתוח מוצר שאינו רווחי...

בניית אתרי אינטרנט - אתרים דינמיים, web 2.0, HTML5

בריקלמה נדע לבנות עבורכם אתרי אינטרנט תדמיתיים ומורכבים בהליך מסודר, ברמת התכנות הגבוהה ביותר ובמחירים אטרקטיביים: אתרי תדמית, אתרי מכירה, אתרי רישום, דפי נחיתה ועוד...

בדיקת אתרים באינטרנט בהיבט שיווקי וטכני ( SEO )

מעוניינים לשדרג את האתר שלכם? לא מרוצים מתפקוד האתר במנועי חיפוש? האתר לא מניע לפעולה? לא סומכים על בוני האתרים שלכם? אנחנו נעזור לכם לבצע בדיקת אתר מקיפה ובסיומה תקבלו דו"ח מפורט אודות תפקוד האתר

רעיונות לעסקים קטנים

בריקלמה מוכרים רעיונות. אלו רעיונות? רעיונות עסקיים....כאלו שיעזרו לבחור בין כמה אפשרויות להקמת עסק, כאלו שיעזרו לפתח עסק חדש וכאלו שיגדילו את רווחיות העסק שלך: רעיונות תפעוליים, פיננסים, עסקיים ובעיקר רעיונות שיווקיים וקופירייטינג.