תחומי פעילות >> פיתוח יזמות והקמת עסק חדש

פיתוח יזמות והקמת עסק חדש

אנו בריקלמה נעזור לכם להגשים את הרעיון העסקי שלכם!

החל משלב הרעיון, נלווה אתכם בפיתוח העסקי ונעזור לכם לבחון את הכדאיות במימושו.

לאחר שנקבל החלטה כי קיים פוטנציאל רווח להמשך פעילות, נלווה אתכם בהמשך פיתוח המוצר, הגדרת מיתוג ואסטרטגיה שיווקית, כתיבת תוכנית עסקית, הקמת העסק, גיוס משקיעים ועוד.. ועוד...

אנחנו כאן בשבילכם בדיוק במינון שאותו תצטרכו.

אם תרגישו כי אתם צריכים ליווי צמוד, נהיה שם בכל שלב ובכל צעד, ואם תרגישו כי אתם רוצים לחקור ולבצע את רוב הדברים בעצמיכם, נדאג להיות שם, להנחות אתכם ולחשוב ביחד בצמתי ההחלטה החשובים ובהתאם לדרישה שלכם.

 

תחומי פעילות עיקריים בתחום פיתוח יזמות והקמת עסק חדש:

 

 

בניית תוכנית עסקית

בניית תוכניות עסקיות לעסקים חדשים, ליזמויות עסקיות ולעסקים הנמצאים בתהליך פיתוח עסקי. תוכנית עסקית טובה יכולה לגייס מאות אלפי דולרים או לחסוך מליונים כאשר נמנע השקעה בפיתוח מוצר שאינו רווחי...

פיתוח אסטרטגיה שיווקית ומיתוג

אחד מהשלבים הראשונים בהגדרת עסק חדש: בהגדרת המוצרים והשירותים של העסק, תוך התאמת קהל היעד, ומציאת הערך המוסף שלכם בעבור כל מוצר או שירות.

מיתוג העסק - לוגו, סלוגן, שפה עיצובית וכרטיסי ביקור

קביעת חזית העסק - זהו השלב הראשון הקובע את נראות העסק שמתחיל לצמוח לכם בין הידיים: שם העסק, הערכים שיעביר העסק, לוגו העסק, השפה העיצובית שלו ועוד.

תכנון וניהול תקציב הפרסום

תכנון אפיקי הפרסום ופריסת המדיה, ניהול תקציבי הפרסום, בניית תוכנית שנתית לפרסום, מדידת אפקטיביות, ניהול קמפיינים, יעוץ קריאטיבי, קופירייטינג, הפקה ועוד..