תחומי פעילות >> קופירייטינג

קופירייטינג

"רק מילה טובה, או שתיים לא יותר מזה" ( יעקב גלעד )

חברת ריקלמה מציעה מגוון רחב של שירותי קופירייטינג, כתיבה שיווקית, כתיבה יצירתית ועריכת תוכן לכל מוצר פרסומי או שיווקי שכוח המילה חשוב בו.

בריקלמה אנו מבינים את כוח המילה, אך יותר מכך אנו מבינים כי לכל תהליך של העברת מסרים בדרך יצירתית, יש צורך בשלב ראשון בחידוד המסר או המסרים שיתאימו לצרכי העסק ולמטרות הצמיחה שלמענם החליטו מקבלי ההחלטות להשקיע כספים בקמפיין תקשורתי .

 

אודות תהליך העבודה

כל תהליך כתיבה מתחיל בישיבת בריף בה נגדיר את ה"בריף הפרסומי" - זהו התקציר שמכיל בתוכו את מטרת הפרסום, קהל היעד והמסר הרצוי הנגזר מצרכי הלקוח וממטרות הקמפיין שהוגדרו.

לאחר שהמסרים הנכונים הוגדרו, כל מה שנותר הוא לצאת מהמסגרת ולחשוב על הדרכים היצירתיות ביותר להעביר את המסרים הללו ללקוח הפוטנציאלי הבא.

 

תחומי פעילות עיקריים בנושא חדשנות וקריאייטיב:

 

סלוגנים, תיאור עסקי ומיתוג

מגוון שירותי מיתוג לעסקים חדשים ומתחדשים הכוללים: הגדרת שפה עיצובית, הגדרת שם עסק, עיצוב לוגו, כתיבת סלוגנים, מיתוג באינטרנט ועוד...חדש!!! סלוגן בהזמנה אישית באמצעות האינטרנט.

כתיבה שיווקית, כתיבת תוכן שיווקי

בריקלמה נושמים, אוכלים, שותים וחולמים כתיבת תוכן שיווקי - כתיבה לאתרי אינטרנט, כתיבה ויעוץ לקידום אתרים ( SEO ), כתיבה לפלייר, ברושור, פרסום לעיתונות, תשדירי טלבזיה ועוד.

הפקת ג'ינגלים / זמרירים

אנו מתמחים מזה כ- 10 שנים בכתיבה והפקה של ג'ינגלים ( זמריר ) לתחנות הרדיו האזורי והרדיו הארצי. כתיבת תכנים וג'ינגלים למענים קוליים, משיבונים סלולריים, הקלטות קריינות ופוסט פרודקשיין.

מייצרים רעיונות שיגדילו את רווחיות העסק שלך!

אנחנו לקחנו את הגדרת הקופירייטר צעד אחד קדימה והרחבנו אותה לעולם העסקי ולא רק לעולם הפרסומי - רעיון יצירתי אחד יחסוך אלפי מילים במקרה הטוב, ואלפי שקלים במקרה הטוב יותר!

כתיבה יצירתית

תסריטים, פיתוח סדרות טלבזיה, כתיבה הומוריסטית, סאטירה, סיפורת, שירה. אנחנו כאן, פתוחים לכל רעיון יצירתי - כי יזמות קריאטיבית היא המניע האמיתי שלנו! פשוט צרו קשר.