תחומי פעילות >> קופירייטינג >> כתיבה שיווקית, כתיבת תוכן שיווקי

קופירייטינג - כתיבה שיווקית, כתיבת תוכן שיווקי

בריקלמה תמצאו צוות מקצועי ויצירתי שחי, נושם וחולם כתיבה שיווקית/מגמתית המעבירה מסרים.

זה לא שאנחנו גם לא כותבים שירים למגירה...זה פשוט גם התחביב וגם המקצוע שלנו.

אנחנו מאלה שאוהבים יצירתיות שסופה במחשבה תחילה. אנחנו מאלה שהולכים לשירותים בזמן התוכנית ולא בזמן הפירסומות...

 

אודות תהליך העבודה

תהליך הכתיבה מתחיל בראש ובראשונה במיפוי המסרים והערכים שאנו רוצים לשדר לקהלי היעד שלכם. תהליך זה נקרא בשפה המקצועית יצירת "בריף שיווקי" - המגדיר לאנשי הכתיבה והקופירייטינג בצורה מדוייקת את כלל המסרים והתחושות שאנו רוצים להעביר לקהל המטרה.

לאחר הגדרת הבריף, נגדיר את הקונספט השיווקי - זהו הרעיון היצירתי, או הסיפור שבאמצעותו נעביר את המסר בצורה יצירתית וקלילה.

מכאן כבר הכל ברור...נותר רק לכתוב את התוכן השיווקי בהתאמה למדיה אליה הוא מיועד. לדוגמה - תוכן עבור פלייר או פירסומת כלשהיא יהיה מצומצם יותר, ממוקד, וומניע לפעולה של התקשרות או כניסה לאתר. תוכן באתר אינטרנט יהיה מפורט מעט יותר, וייכתב לאחר מיפוי צירופי המילים שיעזרו לקדם את האתר במנועי החיפוש ( קידום אתרים - SEO ).

 

איזה תוכן שיווקי?

אנו פתוחים לבקשות כתיבה או יעוץ בכל הקשור בכתיבת תוכן שיווקי - כתיבה לאתרי אינטרנט, ניתוח תוכן לקידום אתרים ( SEO ), כתיבה לפלייר, ברושור, כתיבת ג'ינגל או תשדיר לטלווזיה.

ניתן לבקש מאיתנו לבצע עבודות ממוקדות וחד פעמיות או לבקש מאיתנו לעבור ביחד תהליך של הגדרת אסטרטגיה שיווקית - תהליך שיוביל בצורה מובנת וכוללת למיפוי המוצרים והשירותים שאתם מספקים, מיפוי קהלי היעד שלכם, הגדרת הערך המוסף של כל מוצר או שירות, ולבסוף - הגדרת בריף שיווקי, שיישאר תמיד למולכם - וממנו נייצר את התכנים השיווקיים שלכם.

 

לפרטים נוספים אודות כתיבה שיווקית וכתיבת תוכן שיווקי צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם!